18.07.2019р. з 900 до 1200 на базі відділення трансфузіології КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» за адресою м. Фастів , вул. Льва Толстого 28, відбудеться «День Донора», який буде здійснений КЗ КОР «Київський обласний центр крові».

Донором крові може стати кожен охочий віком від 18 до 60 років, з масою тіла не менше 50 кг та відсутності протипоказань. Кожен бажаючий здати кров повинен мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, за 2 дні до здачі крові не вживати алкоголь, в день здачі крові обов’язково поснідати. Всім донорам гарантована грошова компенсація .

За один раз донор, зазвичай, може здати 450 мл крові . Кров рекомендується здавати не частіше 4 разів на рік. Повністю склад крові відновлюється через 30-40 днів.

Регулярне донорство сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, подагри та навіть ожиріння, адже регулярна здача крові омолоджує організм та покращує роботу імунної системи, печінки, підшлункової залози та інших органів травлення. До того ж кров беруть лише у здорових людей, відтак, донорство — нагода перевірити власний стан здоров’я.

Кожен донор, який здає кров , робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.

Телефон для довідки 5-42-26.

З повагою ,

В.о. головного лікаря

КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» О.А.Полторак