У контексті заходів з реорганізації медичних закладів Київщини, 21 листопада в Київській обласній раді для керівників медичних закладів, представників міських і районних рад була проведена фахова майстерня на тему: «Теорія та практика бізнес-планування медичних закладів», в якій прийняв участь головний лікар КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» А.В. Герцун.

Захід організований в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

В інтерактивній формі через відкриту дискусію присутні обговорили оцінку власної підприємницької діяльності, цільову оцінку кон’юнктури ринку, програму дій підприємця, робочі інструменти проектно-інвестиційних рішень і внутрішнього планування, бізнес-планування публічних закладів з некомерційним характером діяльності, основну місію – поліпшення здоров’я громадян через цілі — забезпечення фінансової стійкості і розвитку підприємства/бізнесу та задоволення потреб населення у відповідних послугах та низку інших.

Участь у роботі фахової майстерні взяла голова постійної депутатської комісії Київської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі.